← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA21802195 · publicată 20.11.2018 · finalizată 20.11.2018 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
4.095 leivaloare atribuită
—valoare estimată
03212000-0cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 1500 kg, 70 kg, 80 kg, 30 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
Acest pachet contine urmatoarele produse 1 Cartofi ( 1500 kg ) 2.29 lei /kg =3435 2.Ceapa( 70 kg) 3.21 lei/kg =224.70 3.Morcovi (80 kg) 3.21 lei/kg=256.80 5.Fasole uscata ( 30kg ) 5.96lei / kg =178.80
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).