← Serviciul De Ambulanta Al Judetului Cluj
Lubrifianti Auto Mobil
DA22150894 · published 2018-12-20 · completed 2018-12-20 · from Asi Grup (Cluj-Napoca)
3,710 leiawarded value
—estimated value
09211000-1CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
Description from SEAP
ulei mobil10w40 8 lt. x 20,27 lei/lt. =162,16
ulei mobil esp formula 5w30 40 lt. x 38,27 lei/lt. = 1530,8
ulei total quartz ecs 5w30 30 lt. x 33,27 lei/lt. =998,10
ulei mobil delvax mx15w40 10 lt. x16,77 lei/lt. =167,70
ulei mobil xhp 10w40 40 lt. x 21,27 lei/lt. =850,80
taxa mediu inclusa
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).