România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA22243487 · publicată 18.01.2019 · finalizată 18.01.2019 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

3.384 leivaloare atribuită
—valoare estimată
03212000-0cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 150 kg, 150 kg, 1000 kg, 3 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

1.Ceapa( 150 kg) 3.85 lei/kg =577.50 2.Morcovi (150 kg) 3.21 lei/kg=481.50 3.Cartofi ( 1000 kg ) 2.29 lei/kg=2290 4.Usturoi ( 3 kg ) 11.50 lei/kg=34.50 
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).