România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Institutul Clinic Fundeni

Remedieri instalatie gaze naturale

DA23341102 · publicată 21.06.2019 · finalizată 26.06.2019 · de la Ginicon Srl (Bucuresti)

15 mii leivaloare atribuită
—valoare estimată
45231223-4cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 1 buc, 8 buc, 2 buc, 1 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Conducta din OL 1 1/2'' pozata subteran cu conducta PEHD Dn50mm(sapatura;asternere strat nisip,refacere pavaj)- 48ml x 275 lei/ml=13200 lei Electrovalva ø 3/4'' - 1buc. x 450 lei/buc =450 lei; Canele ø 3/8'' cu robineti cu sfera- 8 buc x 45 lei/buc=360 lei; Robineti ø 3/4'' - 2 buc x 65 lei/buc=130 lei; Robinet cu sfera de ø 2 1/2''-1 buc. x 1340 lei/buc= 1340 lei.
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).