legume
DA24306899 · publicată 06.11.2019 · finalizată 06.11.2019 · de la Nutrivet (Baia Mare)
1.976 leivaloare atribuită
—valoare estimată
03220000-9cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 150 kg, 20 kg, 20 kg, 80 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
Legume si fructe Morcovi -150 kg la pretul de 3 lei/kg = 450 lei Patrunjel-20 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 90 lei Telina-20 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 90 lei Varza-80 kg la pretul de 1,50 lei/kg = 120 lei Gulii-50 kg la pretul de 3 lei/kg = 150 lei Ceapa-20 kg la pretul de 2,8 lei/kg = 56 lei Mere 300 kg la pretul de 2.8 lei/kg = 840 lei Conopida 40 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 180 lei