România Transparentă · Hospitals HomeHospitalsSuppliersPricesSalariesGuides (RO)ContributeAbout ROHU

← Spitalul De Pneumoftiziologie Sf.Andrei Valea Iasului

Pachet produse din carne

DA30891069 · published 2022-06-24 · completed 2022-06-24 · from Radicstar (stefanesti)

2,214 leiawarded value
2,214 leiestimated value
15100000-9CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 40 kg, 5 kg, 60 kg, 5 kg (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Pachet produse din carne 
Cârnaţi olteneşti 40kg.*16.5 lei/kg = 660 lei 
Carne porc lucru, ambalat in pungă 3-5kg 60 kg * 14.7 lei/kg= 882 lei 
Pulpă Porc fara os, ambalat in pungă 3-5kg 40kg * 16.8 lei/kg = 672 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).