România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Spitalul De Pneumoftiziologie Sf.Andrei Valea Iasului

Pachet produse din carne

DA30891069 · publicată 24.06.2022 · finalizată 24.06.2022 · de la Radicstar (stefanesti)

2.214 leivaloare atribuită
2.214 leivaloare estimată
15100000-9cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 40 kg, 5 kg, 60 kg, 5 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Pachet produse din carne 
Cârnaţi olteneşti 40kg.*16.5 lei/kg = 660 lei 
Carne porc lucru, ambalat in pungă 3-5kg 60 kg * 14.7 lei/kg= 882 lei 
Pulpă Porc fara os, ambalat in pungă 3-5kg 40kg * 16.8 lei/kg = 672 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).