România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Spitalul De Pneumoftiziologie Sf.Andrei Valea Iasului

Pachet produse din carne

DA30891069 · közzétéve 24.06.2022 · lezárva 24.06.2022 · ettől: Radicstar (stefanesti)

2214 lejodaítélt érték
2214 lejbecsült érték
15100000-9CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 40 kg, 5 kg, 60 kg, 5 kg (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Pachet produse din carne 
Cârnaţi olteneşti 40kg.*16.5 lei/kg = 660 lei 
Carne porc lucru, ambalat in pungă 3-5kg 60 kg * 14.7 lei/kg= 882 lei 
Pulpă Porc fara os, ambalat in pungă 3-5kg 40kg * 16.8 lei/kg = 672 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).