← Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA - RSVTI
DA35720738 · published 2024-05-15 · completed 2024-05-16 · from Drv Consult Solutions S.R.L. (Craiova)
22 k leiawarded value
22 k leiestimated value
71356200-0CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 5 buc, 2 buc, 450 kg, 5 buc (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
Servicii de asistenta tehnnica - RSVTI Cazane apă caldă 0,8Gcal 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Cazane abur HDR 1t/h 2 buc. x 73 lei/buc =146 lei Lifturi personae 450Kg 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Lifturi personae 560Kg 1 buc. x 73 lei/buc = 73 lei Lifturi targă 1500Kg 4 buc. x 73 lei/buc = 292 lei Lifturi transport marfă 100Kg 7 buc. x 73 lei/buc = 511 lei Recipient stabil pentru sterilizare 9 buc. x 73 lei/buc = 675 lei Recipient stabil pentru statia oxigen 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei TOTAL 38 buc. x 73 lei/buc = 2774 lei/ lună
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).