← Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA - RSVTI
DA35720738 · közzétéve 15.05.2024 · lezárva 16.05.2024 · ettől: Drv Consult Solutions S.R.L. (Craiova)
22 ezer lejodaítélt érték
22 ezer lejbecsült érték
71356200-0CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 5 buc, 2 buc, 450 kg, 5 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
Servicii de asistenta tehnnica - RSVTI Cazane apă caldă 0,8Gcal 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Cazane abur HDR 1t/h 2 buc. x 73 lei/buc =146 lei Lifturi personae 450Kg 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Lifturi personae 560Kg 1 buc. x 73 lei/buc = 73 lei Lifturi targă 1500Kg 4 buc. x 73 lei/buc = 292 lei Lifturi transport marfă 100Kg 7 buc. x 73 lei/buc = 511 lei Recipient stabil pentru sterilizare 9 buc. x 73 lei/buc = 675 lei Recipient stabil pentru statia oxigen 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei TOTAL 38 buc. x 73 lei/buc = 2774 lei/ lună
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).