← Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA - RSVTI
DA35720738 · publicată 15.05.2024 · finalizată 16.05.2024 · de la Drv Consult Solutions S.R.L. (Craiova)
22 mii leivaloare atribuită
22 mii leivaloare estimată
71356200-0cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 5 buc, 2 buc, 450 kg, 5 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
Servicii de asistenta tehnnica - RSVTI Cazane apă caldă 0,8Gcal 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Cazane abur HDR 1t/h 2 buc. x 73 lei/buc =146 lei Lifturi personae 450Kg 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei Lifturi personae 560Kg 1 buc. x 73 lei/buc = 73 lei Lifturi targă 1500Kg 4 buc. x 73 lei/buc = 292 lei Lifturi transport marfă 100Kg 7 buc. x 73 lei/buc = 511 lei Recipient stabil pentru sterilizare 9 buc. x 73 lei/buc = 675 lei Recipient stabil pentru statia oxigen 5 buc. x 73 lei/buc = 365 lei TOTAL 38 buc. x 73 lei/buc = 2774 lei/ lună
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).