← Spitalul Municipal Caracal
Pachet "produse de curatat"-NR 19673/18.11-DIR.ING.MED.
DA36976833 · publicată 20.11.2024 · finalizată 21.11.2024 · de la Donetil Com Srl (Craiova)
2.622 leivaloare atribuită
2.622 leivaloare estimată
44423000-1cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 120 l, 24 buc, 2 kg, 18 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
1.Detartrant Nufarul 120L X8.50lei/litru=1020.00
2.Triumf 20 bucX 12,50 lei/buc=250.00
3.Praf de curatat Avias 24 buc X 5 lei/buc=120.00
4.Anticalcar Promax 2 kg 18 buc X 24 lei/buc=432.00
5.Pulirapid solutie anticalcar 500 ml 20 buc X12.50 lei/buc=250,00
6.Ace spray universal 650 ml 20 buc X13,00=260,00
7,Sagratore cu bicarbonat Chanteclair 750 ml 20 bucX14,50 lei/buc=290,00
,
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).