Transparent Hospitals

← Spitalul De Recuperare Borsa

Pachet detergenti

DA37655737 · published 2025-03-13 · completed 2025-03-13 · from Multi Cleaning System (Alba Iulia)

9,039 leiawarded value
9,039 leiestimated value
39831200-8CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 20 l, 60 l, 15 kg, 2 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

: 1. ARENAS OXYDES ambalaj la 20L. Cantitate = 60 L. Pret unitar 38,51 lei/L. Pret total = 2.310,60 lei 2. ARENAS PERLA, sac 15 kg. Cantitate = 2 buc (30 kg). Pret unitar = 229,95 lei/sac. Pret total = 459,90 lei 3. ARENAS ECO, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 30,74 lei/L. Pret total = 1.229,60 lei. 4. ARENAS ENZYMA, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 65,94 lei/L. Pret total = 2.637,60 lei. 5. Dezicon, canistra 5L. Cant = 30 L - 6 canistre. Pret unitar = 400,26 lei/canistra. Pret total = 2.401,56 lei. Total produse pachet = 9.039,26 lei.
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).