Átlátható kórházak

← Spitalul De Recuperare Borsa

Pachet detergenti

DA37655737 · közzétéve 13.03.2025 · lezárva 13.03.2025 · ettől: Multi Cleaning System (Alba Iulia)

9039 lejodaítélt érték
9039 lejbecsült érték
39831200-8CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 20 l, 60 l, 15 kg, 2 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

: 1. ARENAS OXYDES ambalaj la 20L. Cantitate = 60 L. Pret unitar 38,51 lei/L. Pret total = 2.310,60 lei 2. ARENAS PERLA, sac 15 kg. Cantitate = 2 buc (30 kg). Pret unitar = 229,95 lei/sac. Pret total = 459,90 lei 3. ARENAS ECO, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 30,74 lei/L. Pret total = 1.229,60 lei. 4. ARENAS ENZYMA, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 65,94 lei/L. Pret total = 2.637,60 lei. 5. Dezicon, canistra 5L. Cant = 30 L - 6 canistre. Pret unitar = 400,26 lei/canistra. Pret total = 2.401,56 lei. Total produse pachet = 9.039,26 lei.
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).