România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni

Reparatie ascensor

DA37906471 · publicată 14.04.2025 · finalizată 14.04.2025 · de la Ifma (Bucuresti)

8.236 leivaloare atribuită
8.236 leivaloare estimată
50750000-7cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 200 l, 2 buc, 4 buc, 10 ore (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Reparatie ascensor constand in inlocuirea urmatoarelor piese:
1. Ulei Hidraulic - 200 l - 18,70 lei/l - 3.740,00 lei
2. Set garnituri cilindru cap 130 Moris  - 2buc. - 955,70 lei/buc -  1.911,40 lei
3. Ansamblu contact el.50 mm - KCE 5000.00000 - 4 buc. - 186,71 lei/buc - 746,84 lei
4. Manopera inlocuire - 10 ore - 140,00 lei/ora - 1.400,00 lei
4. Buton Compact T CORONA INOX-MP  - 2 buc. - -219,02 lei/buc. - 438,04 lei
 Total fara TVA: 8.236,28 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).