← Spitalul De Recuperare Borsa
Pachet detergenti
DA37655737 · publicată 13.03.2025 · finalizată 13.03.2025 · de la Multi Cleaning System (Alba Iulia)
9.039 leivaloare atribuită
9.039 leivaloare estimată
39831200-8cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 20 l, 60 l, 15 kg, 2 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
: 1. ARENAS OXYDES ambalaj la 20L. Cantitate = 60 L. Pret unitar 38,51 lei/L. Pret total = 2.310,60 lei 2. ARENAS PERLA, sac 15 kg. Cantitate = 2 buc (30 kg). Pret unitar = 229,95 lei/sac. Pret total = 459,90 lei 3. ARENAS ECO, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 30,74 lei/L. Pret total = 1.229,60 lei. 4. ARENAS ENZYMA, ambalaj la 20 L. Cantitate = 40 L. Pret unitar = 65,94 lei/L. Pret total = 2.637,60 lei. 5. Dezicon, canistra 5L. Cant = 30 L - 6 canistre. Pret unitar = 400,26 lei/canistra. Pret total = 2.401,56 lei. Total produse pachet = 9.039,26 lei.